מוצרים

הקמת אילנות יוחסין

יצירת עמוד משפחתי (באחד האתרים הידועים), הכוללת את הזנת המידע הקיים, בכלל זה תמונות ואנקדוטות ידועות על חברי המשפחה השונים. אילן יוחסין זה יוכל לצמוח יחד אתכם, ולאפשר מקום של שיתוף המידע והנגשתו עבור שאר בני המשפחה.

 

 

 

 


כתיבת סיפורי חיים

אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתם. באמת? לפעמים אנחנו מאזינים בחצי אוזן לסיפורים, לפעמים אנחנו נמנעים מלספר כי "לא נעים", אבל אולי באמת הגיע הזמן, לשבת ולכתוב את הסיפור שמתחיל לפני היות המשפחה וממשיך בעצם ימים אלו. יחד, בסדרה של מפגשים, אכתוב עבורכם את הסיפור. אאזין ליקיריכם בהתרגשותם לחלוק, אתעד ואערוך את שבבי הזיכרונות לסיפור נהיר ורציף. למזכרת נצח. כזו שניתן יהיה לאחוז בה דורות אחרי.

 

 


פוסטרים לימי הולדת וימי נישואים

רבותיי וגבירותיי ההיסטוריה חוזרת!
אנחנו תמיד מחפשים את הדרך המקורית, הרעננה, המגניבה והאחרת לציין את הימים החשובים ביותר בלוח השנה האישי שלנו– ימי ההולדת וימי הנישואים של האנשים הכי קרובים ואהובים עלינו.
קולולולו!!🥳
מה כבר ניתן לעשות? איך עוד ניתן להפתיע?
אז אם אתם מחפשים רעיון מקורי עם ערך מוסף וטאצ' אישי, מתנה שכל כולה אומרת – עלייך בדיוק חשבתי❤️
יש לי בדיוק את הדבר בשבילכם!! פוסטר יום הולדת, מעוצב ככותרת עיתון וינטאג'י ומותאם אישית לאנשים שאתם אוהבים ורוצים לחגוג את היום המיוחד שלהם, שלכם…
הסיפור שלהם משולב בהיסטוריה של הארץ והעולם באותה השנה בה נולדו. מיני "מטעמים" לחגוג את היום, בצרוף תמונתם ועטוף באהבה.
רק תחשבו איזו תוספת נהדרת ומיוחדת זו יכולה להיות לחגיגות ימי נישואים👩‍❤️‍👨 ולמסיבות בר ובת מצווש💃.
את הפוסטר (42*60) ניתן להדביק על קאפה (או למסגר בבית).
משך ההכנה ארבעה ימי עסקים (לא כולל משלוח)
עלות: 250 ₪ ללא הדבקה ; 260 ₪ עם הדבקה (לא כולל משלוח).


אלבומי רטרו-סטורי

אלבום המאגד את כל הדברים הנהדרים, המצחיקים והמופלאים שקרו ביום בו נולדתם, או ביום בו נולד אדם יקר לכם. לא עוד אלבום תמונות רגיל, אלא סקירה חקרנית של אירועים מהעבר, כי היום הזה, בו נולדתם, בו נולדו אהוביכם, הוא נקודה בזמן עם משמעות. זו יכולה להיות מתנה משמחת במיוחד.