מוצרים

הקמת אילנות יוחסין

יצירת עמוד משפחתי (באחד האתרים הידועים), הכוללת את הזנת המידע הקיים, בכלל זה תמונות ואנקדוטות ידועות על חברי המשפחה השונים. אילן יוחסין זה יוכל לצמוח יחד אתכם, ולאפשר מקום של שיתוף המידע והנגשתו עבור שאר בני המשפחה.

 

 

 

 


כתיבת סיפורי חיים

אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתם. באמת? לפעמים אנחנו מאזינים בחצי אוזן לסיפורים, לפעמים אנחנו נמנעים מלספר כי "לא נעים", אבל אולי באמת הגיע הזמן, לשבת ולכתוב את הסיפור שמתחיל לפני היות המשפחה וממשיך בעצם ימים אלו. יחד, בסדרה של מפגשים, אכתוב עבורכם את הסיפור. אאזין ליקיריכם בהתרגשותם לחלוק, אתעד ואערוך את שבבי הזיכרונות לסיפור נהיר ורציף. למזכרת נצח. כזו שניתן יהיה לאחוז בה דורות אחרי.

 

 


אוצר התמונות המשפחתי

אלבומים משפחתיים, המספרים את ההיסטוריה המשפחתית בעיקר באמצעות תמונות, אך גם באמצעות פיסות זיכרונות, שירי ילדות אהובים, בדיחות משפחתיות ומתכונים העוברים במשפחה על פני דורות. רוצים לשמח את אמא ליום הולדתה המתקרב וללקט את המתכונים האהובים ולשמר על הטעמים המוכרים, ועל זה להוסיף עוד קמצוץ של תמונות נכדים, וקורט של הומור משפחתי? זה המקום. אשמח לעשות זאת עבורכם ועוד… ועוד… ככל שתרחיקו עוף.


אלבומי ״עושים היסטוריה״

אלבום המאגד את כל הדברים הנהדרים, המצחיקים והמופלאים שקרו ביום בו נולדתם, או ביום בו נולד אדם יקר לכם. לא עוד אלבום תמונות רגיל, אלא סקירה חקרנית של אירועים מהעבר, כי היום הזה, בו נולדתם, בו נולדו אהוביכם, הוא נקודה בזמן עם משמעות. זו יכולה להיות מתנה משמחת במיוחד.