אודות

אוספת מילים וסיפורים. לוקטת מחשבות נדחות, ואורגת זיכרונות לאלבומים ויומנים משפחתיים. מעירה זיכרונות רדומים ומחייה אנשים שנשכחו, נוברת בארגזים מאובקים ומפשפשת בארכיונים מנומנמים.
אני אקשיב לכם. אאזין לשברי זיכרונותיכם, אחבר שמות לפנים, ואקים עבורכם את אילנות היוחסין שלכם.
​בסבלנות אין קץ, ובדיוק מתבקש, אתעד עבורכם את קורות משפחתכם מפיהם של רחוקים וקרובים, אלו שתמיד רציתם לשאול אותם, אבל החיים עצמם ומה שביניהם לא זימנו בידכם את האפשרות לשבת איתם לשיחה מעמיקה. אני אעשה זאת עבורכם.
​ארדוף אחרי זנבות של סיפורים עד לארכיונים רחוקים ואכתת רגליי בין ארגונים ואישים רלוונטיים.
​יחד נפענח תעלומות משפחתיות, נפצח קשרים עלומים, וננציח את האהובים לנו. נשאל שאלות שאחרים אולי לא העזו לשאול, וננסה למצוא להן תשובות והסברים.
​בעזרת חוש ותפישה אסטטית, שאני מביאה עימי, אמיין את הזיכרונות המשפחתיים המצולמים שלכם ואארגן את קופסאות התמונות, שיושבות במעמקי הבויידעם או חבויות בארון הבגדים שלכם, לכדי אלבומים שניתן לעיין בהם, כדי שההיסטוריה המשפחתית תהיה ידועה ומוכרת בידי כלל חברי המשפחה.
​באינטימיות בלתי מתפשרת, אנהג בכבוד ביקרים לנו, נחלוק את המידע עם שאר חברי המשפחה הסקרנים (נקים אתר אינטרנט לאילן יוחסין משפחתי, נכתוב עבודות שורשים, נעצב אלבומי תמונות, ניצור מצגות משפחתיות באינטרנט, נארגן ערבי הרצאות וזיכרונות משפחתיים) ונעניק לדורות הבאים את החיבור הראוי והמכבד לעברם המשפחתי.
מוזמנים,
טובי שטרובך – תועפות המילים